Kvetinárstva KvetyFlowers

Kvetinárstvo KvetyFlowers

Budovateľská 3797/17
069 01 Snina

Otváracie hodiny:
Po-Pia: 8:00-17:00
So: 8:00-12:00
...aj s donáškou priamo k Vám.

Sme tu pre Vás

História našej dlhej cesty

 

Naša firma vznikla v roku 1999 ako maloobchodná predajňa-predaj rezaných a črepníkových kvetov, darčekových predmetov, sviečok atď. na ul. Komenského v Snine. Od začiatku sme sa snažili venovať pozornosť novým trendom a poskytovať kvalitné služby. Postupom času sme nadviazali spoluprácu s poprednými dovozcami kvetov na Slovensku a preto sme boli schopní ponúknuť naším zákazníkom vždy čerstvý a kvalitný tovar. Nakoľko sme boli v našej predajni obmedzení predajnou plochou cca 30m2 v roku 2004 sme otvorili našu druhú predajňu o ploche 114m2 na ul. Študentskej v O.C Rozkvet v Snine. Tu sme náš sortiment rozšírili o potreby pre záhradkárov:
náradie, hnojivá, substráty okrasné a ovocné dreviny drobné ovocné druhy-sadenice jahôd, atď. V roku 2009 sme otvorili našu tretiu predajňu v O.C Tesco v Snine. No asi po roku t.j v roku 2010 sme predajňu na ulici Komenského zrušili nakoľko sa nachádzala v blízkosti Tesca. V predajni na ulici Študetskej sme mali v inteiréri postačujúcu predajnú plochu no chýbala nám plocha v exteriéri. Pociťovali sme potrebu väčšej predajnej plochy a to hlavne v exteriéri. Potrebovali sme plochu kde by boli rastliny vyložené trvalo vonku. V Snine sa takáto prevádzka nenachádza a aj preto sme videli v takomto druhu predajne potenciál. Naše predstavy začali naberať reálne črty keď sme v roku 2012 zakúpili pozemok o ploche 2200m2 za účelom výstavby záhradného centra. S výstavbou sme začali v roku 2013. Išlo o budovu 10x 18m ktorá má slúžiť ako predajňa a sídlo našej firmy, parkovisko, predajná plocha v exteriéri cca. 500m2 a ostatné plochy. Tieto naše predstavy sa nám podarilo zavŕšiť v októbri 2014 kedy sme stavbu skolaudovali, a v marci 2015 sme našu predajňu s názvom Kvety Flowers-Záhradné centrum otvorili pre verejnosť. Ponúkame tu okrasné dreviny, ovocné dreviny, drobné ovocné druhy, semená, náradie pre záhradkárov, chcemické postreky, hnojivá, substráty, kvetináče plastové, keramické, rezané kvety, črepníkové kvety, darčekové predmety, dekoračné materiály, bytové doplnky, svadobné doplnky.
A tieto služby: donáškovú službu kytíc a darčekových košov.
V roku 2022 sme presunuli naše kvetinárstvo z OC Tesco priamo do nášho záhradného centra na ulici Budovateľskej v Snine, kde vieme plne vybaviť všetky Vaše požiadavky v oblasti kvetov a záhradných potrieb.

Bude Nám cťou privítať Vás v našich predajniach.

S pozdravom Kvety Flowers