Záhradné centrum Snina
&
Online predaj cez e-shop

Ponuka záhradného centra

Menej známe ovocné dreviny (kontajnerované)

Nakupovať

Ovocné dreviny (kontajnerované)

Nakupovať

Stĺpové ovocné dreviny (kontajnerované)

Nakupovať

O záhradnom centre KvetyFlowers v Snine

 

História nášho záhradného centra sa začala písať v roku 2010 kedy sme začali pociťovať potrebu väčšej predajnej plochy a vonkajších priestorov. Naše predstavy začali naberať reálne črty keď sme v roku 2012 zakúpili pozemok o ploche 2200m2 za účelom výstavby záhradného centra. S výstavbou sme začali v roku 2013 . Išlo o budovu, ktorá má slúžiť ako predajňa a sídlo našej firmy, parkovisko, predajná plocha a ostatné plochy. Tieto naše predstavy sa nám podarilo zavŕšiť v októbri 2014 kedy sme stavbu skolaudovali, a v marci 2015 sme našu predajňu s názvom Kvety Flowers-Záhradné centrum otvorili pre verejnosť.

V našej ponuke nájdete okrasné dreviny, drobné ovocné druhy, semená, náradie pre záhradkárov, chemické postreky, hnojivá, substráty, kvetináče plastové, keramické, črepníkové kvety. Ponúkame tiež predaj balených dekoračných kameňov, kvalitné rezané kvety od overených Holandských firiem nakupované na Holandskej burze kvetov, kvalitné sadenice jahôd od popredného pestovateľa Jahodárna Vraňany z Českej Republiky, predaj ovocných drevín od dlhoročného dodávateľa – ovocná Škôlka Sabinov, predaj jazierkovej chémie, krmivo pre jazierkové ryby a jazierkovú techniku.

Prinášame Vám tie najkvalitnejšie produkty prostredníctvom spolupráce s poprednými značkami na trhu. Ponúkame Vám produkty značky FISKARS, substráty ,hnojivá a ostatné produkty značky FORESTINA, Hoštické hnojivá, Jihočeské hnojivá, substráty značky FORESTINA, hnojivá, substráty a ostatné produkty značky AGRO CS, taktiež osivá značiek SEMO a ZELSEED.

Naši partneri